מלונות לשבת חתן

במקרים רבים, לאחר כל הלחצים והדאגות האינסופיות הקשורות לארגון חתונה בישראל – המשפחות שוכחות על אירוע שבת חתן. אחת האפשרויות שניתן "לסגור" ברגע האחרון אלו מלונות לשבת חתן. מקומות שונים בארץ מאפשרים לשריין את הלובי של המלון או אולם ייעודי כלשהו על מנת להעביר את האירוע בסביבה יוקרתית ביותר. במקום ניתן להזמין קייטרינג, לבקש מוזיקה שקטה, ולחגוג את סיום ה"פרויקט" החשוב והמלחיץ שהוא חתונה. כמו כן, כדאי לזכור שהמסורת היא לחגוג את העלייה הראשונה לתורה שעושה החתן בתור גבר נשוי, לכן יש לשלב את האירוע עם ביקור שבועי בבית הכנסת הקרוב לבית הזוג הצעיר.

מה הם המאפיינים החשובים של מלונות לשבת חתן?

על מנת שארגון אירוע השבת חתן בבתי מלון יהיה פשוט ונגיש, יש להבין מה נדרש למעשה מבית המלון. כך תבינו שלא כל בית מלון מתאים למשימה, ותדעו "לסנן" באופן מושכל.

  • שטח מרשים – בין אם מדובר בלובי או אולם כנסים כלשהו, המקום צריך להיות חגיגי. אסור לשכוח שרק לפני מן קצר כל המשפחה חגגה באולם אירועים יוקרתי, ולא כדאי שהמקום של השבת חתן יראה עלוב לעומת אירוע החתונה.
  • אוכל – אין מנוס מכך, האוכל מהווה את המרכז של כל אירוע, לכן יש למצוא את המקום שמציע מספיק מגוון ויכולת להתאים את הכיבוד לרצונות ולדרישות של המשפחה והאורחים.
  • שירותיות – לא רק האוכל חשוב, אלא גם צורת ההגשה, לכן בית המלון צריך להיות בעל חמישה כוכבים, משום שהצוותים בהם בדרך כלל עובדים בהתאם.

הדרך הפשוטה לשריין בית מלון לשבת חתן

על מנת ליהנות מכל היתרונות של אירוע בבית מלון, אך ללא יותר מדי דאגות, כדאי מאוד לשתף פעולה עם גורם חיצוני שיארגן לכם את האירוע. אם החתונה התקיימה באולם רוז אירועים – הרווחתם! האולם משתף פעולה עם בית מלון לאונרדו הנמצא בקרבת מקום. ניתן להזמין את האירוע דרך רוז אירועים ולא לדאוג יותר לדבר, הצוות של המקום ישתף פעולה עם הצוות של לאונרדו ואם תזכו לסיים את אירועי החתונה ברוגע, ללא כל טרחה או דאגה.

מלונות לשבת חתן

בחזרה למעלה

לתיאום פגישה

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל