שבת חתן בר מצווה

למרות שרובנו התרגלנו לשמוע על שבת חתן בהקשר של חתנים שנישאו, ניתן לארגן אירוע לא פחות מרשים ואיכותי לרגל נסיבות לא פחות רשמיות – שבת חתן בר מצווה. מדובר יום השבת הראשון לאחר העלייה לתורה של הנער הצעיר, כלומר הפעם הראשונה שהוא חוגג את השבת בתור בוגר שעלה למצוות. בעדות שונות מתייחסים לציון דרך זה בדרכים ייחודיות ובהתאם למסורת רבת שנים, אך אם יש סיבה לחגוג שוב את התבגרותו של הנער הצעיר, למה לוותר על אפשרות מיוחדת זו? משפחות רבות שמחות להתאסף פעם אחת נוספת, בעיקר כאשר רוב הפעמים הדבר מתאפשר אך ורק בזכות אחד מאירועים שכאלה.

האם ארגון שבת חתן בר מצווה זו משימה מורכבת מאוד?

על מנת לארגן אירוע מרשים, לא תמיד צריך הרבה זמן מראש. יתר על כן, במקרים מסוימים המשפחה מחליטה לארגן שבת חתן בר מצווה כבר באירוע בר המצווה עצמו, מה שמשאיר פחות משבוע לכל ההתארגנויות. עם זאת, על מנת לארגן אירוע מיוחד ונעים – לא חייבים הרבה. מה כן?

  • מקום התאספות – מקום שבו כולם יתאספו ויחגגו את היופי שבמשפחה גדולה.
  • קרוב לבית הכנסת – הביקור בבית הכנסת מהווה את גולת הכותרת באירוע שבת חתן, לכן יש להתמקם קרוב.
  • מאכלים מעולים – כמו בכל אירוע אחר, אחד הדברים שנשארים בזיכרון האורחים זה קודם כל האוכל, לכן כדאי להשקיע בהתאם.
  • אווירה נעימה – סיכום של אירועי בר מצווה צריך לעבור באווירה הנעימה והמפנקת ביותר שניתן.

ארגון האירוע באמצעות שיחת טלפון אחת

על מנת ליהנות מהיופי והכיף של אירועי שבת חתן בר המצווה, כדאי מאוד למצוא את המקום שיכול לדאוג לכל העניין מבלי להכביד עליכם יותר מדי. אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור אנשים באזור רחובות זה רוז אולם אירועים – המקום שמספק לכם קודם כל מקום מפנק לאירועים במסגרת האולם עצמו, וכן פותח לפניכם את הדלתות של מלון לאונרדו שנמצא בקרבת מקום ובו ניתן להעביר שבת חתן מעולה במהירות ובקלות, תוך הקפדה על כל הדברים הקטנים שהופכים אירוח בבית מלון למפנק ומיוחד במינו – פינוק בלתי נשכח לכל המשפחה לסיכום העלייה לתורה.

שבת חתן בר מצווה

בחזרה למעלה

לתיאום פגישה

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל